Richard Dreyfuss

Přesunuto z 2. 7. 2020 na 1. 7. 2021.


Všechny návštěvníky, kteří měli na tento koncert zakoupeny vstupenky, budeme informovat prostřednictvím e-mailu, telefonu.


Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti.

Váš tým ČNSO, ticket@cnso.cz

Svět Richarda Dreyfusse

Smetanova síň Obecního domu,

Jedním z vrcholů letošního ročníku Prague Proms bude koncert pod vedením Stevena Mercuria za účasti ichtyologa Hoopera (Čelisti, režie Steven Spielberg, 1975), nebo chcete-li hudebního skladatele Glenna Hollanda (Opus pana Hollanda, režie Stephen Herek, 1995). Je to tak, pozvání ředitele festivalu Jana Hasenöhrla přijal hollywoodský herec Richard Dreyfuss, který se zapojí přímo do programu koncertu.

V Obecním domě zazní premiéra nového díla Stevena Mercuria, kterou svým přednesem právě Richard Dreyfuss doplní. Budeme Vás ještě chvíli napínat a název textu zatím neprozradíme. Kromě zmíněného díla bude na programu i výběr skladeb z filmů, ve kterých Dreyfuss hrál, a také Prokofjevův Péťa a vlk.

Pevně věříme, že koncert ani festival nenaruší Blízká setkání třetího druhu (režie Steven Spielberg, 1977) a Roy Neary spokojeně odcestuje zpět do USA z Letiště Václava Havla pro nás běžným, leteckým prostředkem, obohacený o nové zážitky.

 

Program

  • Péťa a vlk, Sergej Prokopfjev
  • Čelisti (suita), John Williams
  • Blízká setkání třetího druhu (suita)John Williams
  • Opus pana Hollanda (suita)
    Michael Kamen

Účinkující


 

Galerie